Kondičné plávanie pre deti

Kurz je určený pre deti vo veku od 9 rokov  do 18 rokov so zvládnutým zdokonaľovacím plaveckým výcvikom, ide o formu tréningu v trvaní 60 minút. Na tréningu sa odstraňujú technické nedostatky pri jednotlivých plaveckých spôsoboch, pracuje sa na zvýšení celkovej fyzickej zdatnosti, kapacity pľúc pomocou použitia plaveckých pomôcok.

Kurz prebieha raz alebo dvakrát týždenne, v období školského roku od septembra do júna na bazéne rehabilitačného centra ADELI, Hlboká 45, 92101 Piešťany.

Pondelok a streda 17 – 18,00 hod. 2x týždenne, prípadne 1x týždenne – obsadené

Hodina určená pre tých, čo budú chodiť raz týždenne:

Streda 18 – 19,00 hod. 1x týždenne – obsadené

Registrácia na školská rok 2020/2021 je spustená, k dispozícii je obmedzený počet miest.

Finančný príspevok:

• Mesiac 40€ / 2x týždenne utorok a štvrtok +  jednorazový registračný klubový poplatok 1€ ročne.
  • Mesiac 25€ / 1x týždenne utorok + jednorazový registračný klubový poplatok 1€ ročne.
  • Súrodenecká zľava 5€ sa poskytuje iba pri návšteve kurzu 2x týždenne pre dvoch a viacerých súrodencov, zľava bude nastavená automaticky v platobnom systéme paysy.

Zodpovedná:

• Michaela Čamborová, 0903052260,
  • camborova@ppk-plavanie.sk

Finančný príspevok na náklady športovej činnosti sa uhrádza paušálne mesačne, vždy do 15.dňa prostredníctvom platobného systému paysy. Klub vám pošle výzvu na založenie konta dieťaťa, kde budete mať prehľad o platbách a úhradu kurzu. Následne vám budeme zasielať výzvu na úhradu.
Poplatok je nemenný po celý školský rok bez ohľadu na absenciu dieťaťa/registrovaného, počet TJ, alebo sviatkov, a pod. Zrušiť registráciu možno písomnou formu listom/emailom.