Informácie o kurze

Čo si treba priniesť na kurz?

Plavky pre vás, neoprénové detské plavky s gumičkou okolo pása a stehien, uterák pre vás a dieťatko, gumenú obuv – šľapky, sprchový gél – mydlo bez obsahu telového mlieka, potvrdenie od lekára o zdravotnom stave dieťaťa.

Ako dlho budeme vo vode a koľko nás bude?

Pobyt vo vode je pre začiatočníkov 30 minút a pre pokročilých 40 minút. Teplota vody sa pohybuje od 30 – 32 stupňov. V skupine počas lekcie v bazéne môže byť maximálne 7 dospelých osôb s dieťaťom, vrátane inštruktorky.

Je možná prítomnosť oboch rodičov?

Počas lekcie môže ísť do vody iba jeden rodič, počas kurzu sa môžu na lekciách striedať. Prítomnosť ďalšieho rodinného príslušníka musí odsúhlasiť inštruktorka a ja za príplatok. Odporúčame, aby počas prvého kurzu plával s dieťaťom len jeden rodič.

Náhradné hodiny pri absencii sú umožnené?

Počas kurzu máte nárok na náhradné lekcie podľa konkrétneho kurzu, v prípade Plávania dojčiat a batoliat je to 1 náhradná hodina, ak neúčasť v pôvodne stanovenom termíne bola vopred oznámená a zaznamenaná v rezervačnom systéme, alebo oznámená telefonicky, najneskôr do 8:00 hodiny rannej v deň konania lekcie. Termín náhradnej lekcie vám  negarantujeme na ten istý čas ako pri bežnej lekcii. Náhradnú lekciu môžete čerpať v lehote najneskôr do konca nasledujúceho mesiaca od pôvodného termínu lekcie. Po uplynutí tejto lehoty nárok na náhradu prepadá. V prípade, že rezervovaná náhradná lekcia zostane nevyužitá z akýchkoľvek dôvodov, pokladá sa za vyčerpanú bez ďalšej náhrady.

Ako sa prihlásime na kurz?

Najskôr treba vyplniť registračný formulár.

Budeme vás kontaktovať s ponukou vhodného termínu nástupu do kurzu, respektíve skúšobnej lekcie. Inštrukcie k priebehu  výbave do plaveckého kurzu  vám bude zaslaný do mailu po potvrdení termínu nástupu do kurzu. Podmienky sú uvedené v prevádzkovom poriadku.

Poplatok za prvý kurz Baby plávania je 110€ za 8 lekcií. Nasledujúce kurzy sú v hodnote 100€ za 8 lekcií . Poplatok odporúčame uhradiť po 1. skúšobnej lekcii, ak mate záujem o pokračovanie  a výlučne v prospech účtu:

Fiobanka, a.s.IBAN:  SK1983300000002101484090

BIC/SWIFT:  FIOZSKBAXXX