Informácie o kurze

Miesto konania

Plavecký kurz pre dojčatá a batoľatá (deti 6 – 42 mesiacov)  prebieha v Rehabilitačnom centre MARCOMM, s.r.o, v budove TUZEX business centrum,  Andreja Hlinku 4866/113A, 921 01 Piešťany (pri autobusovej stanici, vedľa elektra Hagardhall).

Dostatočné množstvo, bezplatných parkovacích miest je z oboch strán  budovy aj za budovou. Neparkujte prosím pred budovou TUZEX-u ani pred garážami.

Informácie o kurze

Plavecká hodina prebieha s jednou inštruktorkou vo vode  a s  jednou asistentkou na výpomoc mimo bazéna. V skupine počas lekcie v bazéne môže byť maximálne 7 dospelých osôb s dieťaťom, okrem inštruktorky.

Priebeh lekcie – 40 min. plavecká výuka. Teplota vody 31,5°C, vzduchu 34°C, hĺbka 110 cm a 50 cm hlboká  oddychová plošina. Úprava vody je „aktívnym kyslíkom“(bezchlórová). Filtrácia prebieha nepretržite 24 hod.

Čo si treba priniesť na kurz?

Povinná výbava – Plavky, osuška a čisté prezuvky – gumená obuv pre vás. Osuška pre  dieťatko, sprchový gél – mydlo bez obsahu telového mlieka,

Deti používajú výlučne  neoprénové  plavky priamo na telo (bez jednorazovej plienky). Pomáhame vám ich obliecť až pod sprchou po dôkladnom umytí seba a dieťatka.

Chodiace deti potrebujú prezuvky k bazénu, alebo obyčajné čisté ponožky, aby sa  zabránilo ich pošmyknutiu !!!

Ako dlho budeme vo vode a koľko nás bude?

S ohľadom na plynulý a nerušený priebeh konania lekcii, dodržujte príchod 10-15 min. pred vašou lekciou.

Nedávajte deťom jesť 30 min. pred plávaním!

Priestory Plaveckej školy je vhodné opustiť do 30min. po skončení vašej lekcie, aby bola  umožnená  sanita priestorov a príchod ďalšej skupiny plaveckého kurzu.  https://skola.ppk-plavanie.sk/prevadzkovy-poriadok/

Je možná prítomnosť ďalšieho rodinného príslušníka?

Počas lekcie môže ísť do vody iba jeden rodič, počas kurzu sa môžu na lekciách striedať. Prítomnosť ďalšieho rodinného príslušníka je výlučne v priestoroch Recepcie /herne.

Náhradné hodiny pri absencii sú umožnené?

Počas kurzu máte nárok na náhradné lekcie podľa konkrétneho kurzu, v prípade Plávania dojčiat a batoliat je to 1 náhradná hodina, ak neúčasť v pôvodne stanovenom termíne bola vopred oznámená a zaznamenaná v rezervačnom systéme, alebo oznámená telefonicky, najneskôr do 8:00 hodiny rannej v deň konania lekcie. Termín náhradnej lekcie vám  negarantujeme na ten istý čas ako pri bežnej lekcii. Náhradnú lekciu môžete čerpať v lehote najneskôr do konca nasledujúceho mesiaca od pôvodného termínu lekcie. Po uplynutí tejto lehoty nárok na náhradu prepadá. V prípade, že rezervovaná náhradná lekcia zostane nevyužitá z akýchkoľvek dôvodov, pokladá sa za vyčerpanú bez ďalšej náhrady.

Trvanie kurzu

Kurz trvá 8 lekcií.

Rezervácia lekcii je podmienená zakúpením elektronickej permanentky, ktorá oprávňuje držiteľa vykonať rezervácie na daný počet lekcií podľa počtu zakúpených vstupov v online Rezervačnom systéme https://ppk-plavanie.isportsystem.sk/  až po absolvovaní skušobnej lekcie.

Rezerváciu lekcie je možné stornovať najneskôr 3 hodiny pred začiatkom objednanej lekcie prostredníctvom webovej aplikácie.

Platnosť permanentiek je obmedzená na 4 mesiace (120 dní) odo dňa nákupu permanentky.

Držiteľ permanentky nemá nárok na finančnú náhradu nepoužitých vstupov, táto bude použitá na prevádzkové náklady. Permanentku nie je možné previesť na inú osobu ako účastníka kurzu.

Ako sa prihlásiť na kurz?

Najskôr treba vyplniť registračný formulár https://skola.ppk-plavanie.sk/registracny-formular/

Na základe kapacitných možností vás kontaktujeme s ponukou  termínu skúšobnej lekcie a nástupu do vhodného kurzu. 

Inštrukcie k priebehu a výbave do plaveckého kurzu  vám bude zaslaný do mailu po potvrdení termínu nástupu do kurzu. Podmienky sú uvedené v prevádzkovom poriadku.