Informácie o kurze

Miesto konania:

Plavecký kurz pre dojčatá a batoľatá (deti 6 – 42mesiacov)  prebieha v Rehabilitačnom centre MARCOMM, s.r.o, v budove TUZEX business centrum,  Andreja Hlinku 4866/113A, 921 01 Piešťany (pri autobusovej stanici, vedľa elektra Hagardhall ).

Dostatočné množstvo, bezplatných parkovacích miest je z oboch strán  budovy aj za budovou. Neparkujte prosím pred budovou TUZEX-u ani pred garážami.

Informácie o kurze:

Plavecká hodina prebieha s jednou inštruktorkou vo vode  a s  jednou asistentkou na výpomoc mimo bazéna. V skupine počas lekcie v bazéne môže byť maximálne 7 dospelých osôb s dieťaťom, okrem inštruktorky.

Priebeh lekcie: 40 min. plavecká výuka. Teplota vody 31,5°C, vzduchu 34°C, hĺbka vody 110cm a 50cm hlboká  oddychová plošina. Úprava vody je „aktívnym kyslíkom“(bezchlórová). Filtrácia prebieha nepretržite 24 hod.

S ohľadom na plynulý a nerušený priebeh konania lekcii, dodržujte príchod 10-15min. pred vašou lekciou. Nedávajte deťom jesť 30min.pred plávaním.

Ako sa prihlásiť na kurz?

Najskôr treba vyplniť registračný formulár https://skola.ppk-plavanie.sk/registracny-formular/

Inštrukcie k priebehu  výbave do plaveckého kurzu  vám bude zaslaný do mailu po potvrdení termínu nástupu do kurzu.

Trvanie kurzu:

Rezervácia lekcii je podmienená zakúpením elektronickej permanentky, ktorá oprávňuje držiteľa vykonať rezervácie na daný počet lekcií podľa počtu zakúpených vstupov v online Rezervačnom systéme https://ppk-plavanie.isportsystem.sk/  až po absolvovaní skúšobnej lekcie.

Rezerváciu lekcie je možné stornovať najneskôr 3 hodiny pred začiatkom objednanej lekcie prostredníctvom webovej aplikácie.

Platnosť permanentiek je obmedzená na 6 mesiace (180 dní) odo dňa nákupu permanentky.

Držiteľ permanentky nemá nárok na finančnú náhradu nepoužitých vstupov, táto bude použitá na prevádzkové náklady. Permanentku nie je možné previesť na inú osobu ako účastníka kurzu.

Druhy permanentiek podľa platného cenníka od 1.1.2024:

1. „Skúšobná lekcia“ – 20€ / 1 lekcia ( Expirácia permanentky 30 dní )

2. Plávanie dojčiat a batoliat“ – 140€ / 8 lekcii ( Expirácia permanentky 180 dní )

3. „Súrodenecká permanentka“ – 120€ / 8 lekcii. ( Expirácia permanentky 180 dní )Pri dvoch deťoch a viac v kurze „baby plávania“
Rezervácie robíte všetkým deťom v jednej z jednej permanentky

Čo si treba priniesť na kurz?

Povinná výbava pre rodiča: Plavky, väčšia osuška, alebo župan a čisté prezuvky – gumená obuv pre vás.
Povinná výbava pre dieťatko: osuška
pre  dieťatko, sprchový gél – mydlo bez obsahu oleja a telového mlieka, Deti používajú výlučne  neoprénové  plavky priamo na telo (bez jednorazovej plienky). Pomáhame vám ich obliecť až pod sprchou po dôkladnom umytí seba a dieťatka. Chodiace deti potrebujú prezuvky do spŕch k bazénu, alebo obyčajné čisté ponožky aby sa zabránilo pošmyknutiu !!!

! Bez uvedenej povinnej výbavy má právo prevádzkovateľ neumožniť vstup do bazéna. Neoprénové plavky máme k dispozícii na predaj v prevádzke ( 15€ / 1ks S -XXL).

Je možná prítomnosť ďalšieho rodinného príslušníka?

Počas lekcie môže ísť do vody iba jeden rodič, počas kurzu sa môžu na lekciách striedať. Prítomnosť ďalšieho rodinného príslušníka je výlučne v priestoroch Recepcie /herne.

Priestory Plaveckej školy je vhodné opustiť do 30min. po skončení vašej lekcie,
aby bola  umožnená  sanita priestorov a príchod ďalšej skupiny plaveckého kurzu.  https://skola.ppk-plavanie.sk/prevadzkovy-poriadok/