UNION poisťovňa – príspevok na kurz

Union zdravotná poisťovňa svojim poistencom preplatí lekcie plávanie pre bábätká do veku 18 mesiacov až do výšky 30 €. Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na zdravý, nielen psychomotorický, vývoj, ako aj na imunitu detí. Stačí, aby ste si vybrali kurz, ktorý vám a vášmu bábätku najviac vyhovuje, prihlásili sa a zaplatili poplatok. My vám potom pošleme jednorazový príspevok vo výške do 30 EUR*. Výhoda platí, ak má vaše dieťatko platný poistný vzťah v Union zdravotnej poisťovni.

Ako postupovať ? 

Vytlačte a vyplňte žiadosť o úhradu príspevku na kurz plávania s bábätkami. Spolu s vytlačenou žiadosťou pošlite aj prihlášku na kurz plávania pre bábätká. V prípade potreby požiadajte prevádzkovateľa o vyplnenie údajov v časti 1.3. v žiadosti o úhradu príspevku na kurz plávania pre bábätká.  Originál účtovného dokladu o zaplatení kurzu pre bábätká predložte spolu s vyplnenou a podpísanou žiadosťou na ktoromkoľvek kontaktnom mieste Union zdravotnej poisťovne alebo zašlite poštou na adresu Union zdravotná poisťovňa, a.s., Karadžičova 10, 814 53 Bratislava (od 1.10.2017 do 31.12.2018).  Union zdravotná poisťovňa následne spracuje vašu žiadosť a poukáže vám príspevok na účet alebo poštovou poukážkou na vami zadanú adresu. Dokumenty potrebné na vyplnenie žiadosti stiahnete tu.