Deti predškoláci

Do kurzu Predškolákov môžete zaregistrovať deti vyplnením formuláru, kontaktovať vás budeme po uvoľnení miesta. Kurz nerobíme termínovo viazaný od – do, ale priebežne deti zaraďujeme podľa registrácie – dátumu do kurzu.

Ďakujeme za pochopenie.

Kurz je určený pre deti vo veku 5 – 7 rokov, ktoré majú minimálne skúsenosti s vodným prostredím a pohybom v ňom a pre deti, ktoré absolvovali kurz “Deti škôlkari”. V skupine je maximálne 10 detí a s deťmi pracujú dve, tri inštruktorky, ktoré sa s nimi nachádzajú vo vode.

Cieľom  je:

• dýchanie (plavecké),
  • ponáranie a orientácia pod vodou, lovenie predmetov,
  • vznášanie a splývanie v polohe na prsiach a znaku,
  • skoky a pády do vody,
  • napodobňovanie plaveckých pohybov a preplávanie prirodzeným hrabaným detským  pohybom 5-10 m vzdialenosť.

Tréningy prebiehajú v čase – Pondelok – piatok 18,00 – 19,00 hod.

Finančný príspevok na športovú činnosť:

• Mesiac 60€ / 2x týždenne/8 hodín  +  jednorazový registračný klubový poplatok 1€ ročne.
  • Mesiac 35€ / 1x týždenne/ 4 hodiny  + jednorazový registračný klubový poplatok 1€ ročne.
  • Súrodenecká zľava 5€ sa poskytuje iba pri návšteve kurzu 2x týždenne pri dvoch a viacerých súrodencoch.
  • Možnosť 1 náhradnej hodiny v prípade ospravedlnenia účasti 10 hodín vopred.

Kurz nie je časovo obmedzený a dieťa po osvojení a zvládnutí plaveckých zručností môže pokračovať v ďalšom stupni plaveckej výuky. Možnosť 1 náhradnej hodiny v prípade ospravedlnenia účasti 10 hodín vopred.

Zodpovedná – Tatiana Držíková, 0911866338, drzikova@ppk-plavanie.sk